0805W8F2001T5E
Basic
MFR.Part #
0805W8F2001T5E
JLCPCB Part #
C17604
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS