767161222GPTR13
MFR.Part #
767161222GPTR13
JLCPCB Part #
C1737910
Description
100mW 15 16 2.2kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS