768161124GPTR13
MFR.Part #
768161124GPTR13
JLCPCB Part #
C1737351
Description
100mW 120kΩ 15 16 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS