746X101330JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
746X101330JP
JLCPCB Part #
C1737062
Package
SMD-10P,1.6x3.2mm
Description
10 31mW 33Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,1.6x3.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS