741X163332JP
MFR.Part #
741X163332JP
JLCPCB Part #
C1734998
Package
0402x8
Description
16 3.3kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS