740X043103JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
740X043103JP
JLCPCB Part #
C1734772
Package
0201x2
Description
10kΩ 2 31mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS