740X043101JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
740X043101JP
JLCPCB Part #
C1734720
Package
0201x2
Description
100Ω 2 31mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS