742X083222JP
MFR.Part #
742X083222JP
JLCPCB Part #
C1734672
Package
0603x4
Description
2.2kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS