741X083101GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
741X083101GP
JLCPCB Part #
C1734230
Package
0402x4
Description
100Ω 4 63mW 8 ±2% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS