742C163100JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
742C163100JP
JLCPCB Part #
C1732756
Package
0603x8
Description
10Ω 16 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x8 Resistor Networks, Arrays ROHS