S40X043330JP
MFR.Part #
S40X043330JP
JLCPCB Part #
C1731756
Package
0201x2
Description
2 31mW 33Ω 4 ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS