S41X083390JP
MFR.Part #
S41X083390JP
JLCPCB Part #
C1731636
Package
0402x4
Description
31mW 39Ω 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS