S41X083470JP
MFR.Part #
S41X083470JP
JLCPCB Part #
C1731617
Package
0402x4
Description
31mW 4 47Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS