742C043472JP
MFR.Part #
742C043472JP
JLCPCB Part #
C1731457
Package
0603x2
Description
2 4 4.7kΩ 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS