742C083332JP
MFR.Part #
742C083332JP
JLCPCB Part #
C1731327
Package
0603x4
Description
3.3kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS