745C101102JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
745C101102JP
JLCPCB Part #
C1731174
Package
SMD-10P,3.1x6.4mm
Description
10 1kΩ 63mW 8 ±250ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.1x6.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS