741X083100JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
741X083100JP
JLCPCB Part #
C1731169
Package
0402x4
Description
10Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS