73WE6R075J
MFR.Part #
73WE6R075J
JLCPCB Part #
C1730214
Description
-55℃~+155℃ 1W 75mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS