0805W8F1302T5E
MFR.Part #
0805W8F1302T5E
JLCPCB Part #
C17455
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS