SMF120CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMF120CA
JLCPCB Part #
C169439
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 120V 147V 193V 1uA 200W@10/1000us 900mA@10/1000us Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS