SMF180CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMF180CA
JLCPCB Part #
C169434
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 180V 1uA 200W@10/1000us 222V 292V 500mA@10/1000us Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS