W-2501S08P-K001
MFR.Part #
W-2501S08P-K001
JLCPCB Part #
C169005
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
1 1x8P 2.5mm 250V 3A 5.7mm 7mm 8 8P Brass PA66 Through Hole UL94V-2 XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS