W-2501S04P-K001
MFR.Part #
W-2501S04P-K001
JLCPCB Part #
C168998
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P 6.3mm 7.2mm Brass PA66 Through Hole UL94V-2 XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS