W-2501S02P-K200
MFR.Part #
W-2501S02P-K200
JLCPCB Part #
C168996
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 6.3mm 7.2mm Brass PA66 Through Hole UL94V-2 XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS