W-2501S13P-K000
MFR.Part #
W-2501S13P-K000
JLCPCB Part #
C168989
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
1 13 13P 1x13P 2.5mm 250V 3A 5.7mm 7mm Brass PA66 Through Hole UL94V-2 XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS