W-2502S10P-B200
MFR.Part #
W-2502S10P-B200
JLCPCB Part #
C168985
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 2.5mm 250V 3A 5.75mm 7mm Brass Through Hole UL94V-2 XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS