W-2501R12P-N000
MFR.Part #
W-2501R12P-N000
JLCPCB Part #
C168977
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 2.5mm 250V 3A 5.7mm 7mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-2 XH 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS