73WL6R360F
MFR.Part #
73WL6R360F
JLCPCB Part #
C1708215
Description
-55℃~+155℃ 1W 360mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS