FNR8065S102MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FNR8065S102MT
JLCPCB Part #
C168165
Package
SMD,8x8mm
Description
1mH 2.82Ω 450mA 730mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS