FNR8065S431MT
MFR.Part #
FNR8065S431MT
JLCPCB Part #
C168164
Package
SMD,8x8mm
Description
1.05A 1.2Ω 430uH 690mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS