FNR8065S5R6MT
MFR.Part #
FNR8065S5R6MT
JLCPCB Part #
C168159
Package
SMD,8x8mm
Description
26mΩ 5.2A 5.6uH 9A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS