FNR8040S390MT
MFR.Part #
FNR8040S390MT
JLCPCB Part #
C168135
Package
SMD,8x8mm
Description
1.9A 139mΩ 2.2A 39uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS