FNR8040S360MT
MFR.Part #
FNR8040S360MT
JLCPCB Part #
C168134
Package
SMD,8x8mm
Description
1.9A 133mΩ 2.3A 36uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS