FNR8040S8R2MT
MFR.Part #
FNR8040S8R2MT
JLCPCB Part #
C168126
Package
SMD,8x8mm
Description
3.8A 34mΩ 4.8A 8.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS