FNR6045S121MT
MFR.Part #
FNR6045S121MT
JLCPCB Part #
C168096
Package
SMD,6x6mm
Description
120uH 629mΩ 850mA 940mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS