FNR6045S680MT
MFR.Part #
FNR6045S680MT
JLCPCB Part #
C168091
Package
SMD,6x6mm
Description
1.1A 1.3A 376mΩ 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS