FNR6045S620MT
MFR.Part #
FNR6045S620MT
JLCPCB Part #
C168090
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2A 1.4A 306mΩ 62uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS