FNR6045S4R3MT
MFR.Part #
FNR6045S4R3MT
JLCPCB Part #
C168065
Package
SMD,6x6mm
Description
3.8A 30mΩ 4.3uH 4.9A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS