FNR6045S3R0NT
MFR.Part #
FNR6045S3R0NT
JLCPCB Part #
C168062
Package
SMD,6x6mm
Description
26mΩ 3uH 4.2A 6.2A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS