FNR6020S331MT
MFR.Part #
FNR6020S331MT
JLCPCB Part #
C168020
Package
SMD,6x6mm
Description
3.419Ω 330mA 330uH 390mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS