FNR5040S750MT
MFR.Part #
FNR5040S750MT
JLCPCB Part #
C167978
Package
SMD,5x5mm
Description
585mΩ 75uH 800mA 950mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS