FNR5040S270MT
MFR.Part #
FNR5040S270MT
JLCPCB Part #
C167972
Package
SMD,5x5mm
Description
1.25A 1.75A 244mΩ 27uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS