FNR5020S101MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FNR5020S101MT
JLCPCB Part #
C167947
Package
SMD,5x5mm
Description
1.43Ω 100uH 580mA 580mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS