FNR5020S680MT
MFR.Part #
FNR5020S680MT
JLCPCB Part #
C167945
Package
SMD,5x5mm
Description
68uH 700mA 700mA 962mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS