FNR5020S120MT
MFR.Part #
FNR5020S120MT
JLCPCB Part #
C167938
Package
SMD,5x5mm
Description
1.5A 1.6A 12uH 182mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS