FNR5020S4R3MT
- MFR.Part #
- FNR5020S4R3MT
- JLCPCB Part #
- C167929
- Package
- SMD,5x5mm
- Description
- 2.4A 3A 4.3uH 74mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS