FNR4030S101MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FNR4030S101MT
JLCPCB Part #
C167896
Package
SMD,4x4mm
Description
1.495Ω 100uH 490mA 730mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS