FNR4030S910MT
MFR.Part #
FNR4030S910MT
JLCPCB Part #
C167895
Package
SMD,4x4mm
Description
1.43Ω 500mA 710mA 91uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS