FNR4030S510MT
- MFR.Part #
- FNR4030S510MT
- JLCPCB Part #
- C167889
- Package
- SMD,4x4mm
- Description
- 1.13A 51uH 611mΩ 800mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS