FNR4030S470MT
MFR.Part #
FNR4030S470MT
JLCPCB Part #
C167888
Package
SMD,4x4mm
Description
1A 47uH 579mΩ 800mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS